Pożyczki pozabankowe Konin z komornikiem 2019 – czy czekają nas jakieś zmiany?

Do tej pory osoby zadłużone z zajęciem komorniczym mogły korzystać z niektórych produktów finansowych, a dla ich wygody wypłacenie gotówki mogło odbyć się poza rachunkiem bankowym. Takie rozwiązania to ogromne udogodnienie, które mimo zadłużeń i komornika pozwala uzyskać środki potrzebne na spłatę długu lub pokrycie bieżących wydatków. Czy w 2019 roku coś się zmieni?

Rosnące zadłużenie, a ilość ofert dla zadłużonych

Pożyczki pozabankowe Konin z komornikiem w 2019 roku powiązane są przede wszystkim z ilością dłużników. Według Ogólnopolskiego raportu o zaległym zadłużeniu i niesolidnych dłużnikach przeprowadzonych przez InfoDług na zlecenie BIK liczba dłużników wpisanych do BIG InfoMonitor wzrosła o ponad 142 tys.

w ciągu roku 2018.1 Prognozy na rok 2019 są więc jasne – ilość ofert dla osób zadłużonych z pewnością wzrośnie. Wiele firm pożyczkowych już skupia się

lista ostrzeżeń knf parabankiwyłącznie na tym sektorze rynku finansowego i kieruje swoją ofertę tylko do tej grupy docelowej.

Pożyczki z komornikiem w 2019 roku – na co mogą liczyć dłużnicy?

Wśród produktów finansowych skierowanych do osób zadłużonych i dodatkowo z zajęciem komorniczym znajdują się:

  • Pożyczki pozabankowe Konin poza rachunkiem w banku – rozwiązanie jest korzystne, gdy celem pożyczki jest uregulowanie bieżących zobowiązań lub innych ważnych wydatków. Pozwala skorzystać z pieniędzy i uniknąć zajęcia komorniczego, czyli pobrania pieniędzy z konta dłużnika na poczet długu.

  • Pożyczki krótkoterminowe bez sprawdzania baz – ten produkt finansowy jest korzystny zarówno dla osób z zadłużeniem, jak i dodatkowo z komornikiem. Firmy pożyczkowe wymagają wyłącznie oświadczenia o wysokości dochodów oraz źródła ich pochodzenia. To jedna z najlepszych pożyczek pozabankowych Konin z komornikiem w 2019!

Prognozy na kolejne lata

Łatwość uzyskiwania gotówki z pożyczek pozabankowych Konin sprawia, że coraz więcej osób korzysta z takich produktów finansowych, niestety często bez świadomości konsekwencji. To szybko przekształca się w problemy finansowe i zadłużenie. Według prognoz w przypadku ilości zadłużeń przez kolejne lata utrzymywać będzie się tendencja wzrostowa, a to oznacza, że ilość pożyczek z komornikiem z pewnością nie zmaleje.